top of page

ПОЛОЖЕННЯ

про надання пільг на прокат (оренду) музичних інструментів та інших матеріальних цінностей, що знаходяться на балансі

Бахмутського коледжу мистецтв імені Івана Карабиця

 

  1. Загальні положення

 

Дане Положення діє на підставі Статуту БКМ ім.І.Карабиця, Колективного договору БКМ ім.І.Карабиця, Постанови КМУ від 27.08.2010 № 796 "Про затвердження Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності" і поширюється виключно на викладачів, працівників та студентів ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ «БАХМУТСЬКИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ ІМЕНІ ІВАНА КАРАБИЦЯ»  (далі – Коледж).

До числа матеріальних цінностей відносяться ті, що знаходяться на балансі Коледжу та можуть використовуватися в навчально-виховному процесі або інших напрямах діяльності Коледжу.

Право користуватися прокатом музичних інструментів та інших матеріальних цінностей мають всі категорії працівників Коледжу та студенти Коледжу.

Учням сектора практики Коледжу прокат музичних інструментів та інших матеріальних цінностей, що знаходяться на балансі Коледжа, здійснюється на загальних підставах.

 

2. Порядок оплати прокату

 

Плата за прокат кожної прокатної одиниці встановлюється з розрахунків:

  • по навчальному корпусу - 2% на місяць від балансової вартості музичного інструменту або іншої матеріальної цінності, що дається в прокат;

  • по гуртожитку (прокат фортепіано) - 2% на місяць від середньої балансової вартості музичного інструменту (фортепіано), що знаходяться на обліку в гуртожитку Коледжу в робочому стані.

  • Розрахунок плати може змінюватись відповідно до наказів по Коледжу на основі змін нормативно-правової бази і має доводитися до відома осіб, які утримують прокатні одиниці.

    В разі зміни розрахунку плати нові тарифи вступають в силу з 1 числа наступного місяця і затверджуються наказом по Коледжу.
  • В разі незгоди з новими розрахунками, особи, які утримують прокатні одиниці, мають відмовитися від прокату з повним розрахунком за прокат кожної прокатної одиниці за повний поточний місяць (в разі, коли відмова відбулася з 16 числа кожного місяця або з 15 в лютому) або повний попередній місяць (якщо відмова відбулася до 15 числа включно кожного місяця або 14 включно в лютому).

 

3. Пільги по прокату

 

  1. Право на безоплатне користування музичними інструментами та іншими матеріальними цінностями, що знаходяться на балансі Коледжу, мають наступні категорії викладачів, працівників та студентів Коледжу:

  • студенти-сироти або студенти, що залишилися без батьківського піклування (за даними, що надані до Коледжу);

  • студенти - інваліди 1 та 2 груп (з наданням завіреної копії документу, що завіряє групу інвалідності);

  • студенти з багатодітних сімей, що мають в родині 3-х або більше дітей (з наданням довідки про склад сім’ї);

  • студенти - постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС. Згідно з Постановою КМ України від 16.12.1991, для осіб, що віднесені до 3 та 4 категорій (за даними, що надані до Коледжу);

  • студенти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків (з наданням відповідного документу);

  • працівники або студенти Коледжу, що користуються прокатом з метою використання в творчих колективах Коледжу (за поданням керівника колективу);

  • працівники або студенти Коледжу, що користуються прокатом з метою обов’язкової участі в змаганнях та представленні Коледжу (за поданням керівника фізвиховання).

 

В інших випадках безоплатне користування музичними інструментами та іншими матеріальними цінностями, що знаходяться на балансі Коледжу, дозволяється лише за наявності письмового розпорядження директора Коледжу.

 

4.Відповідальність за збереження прокатних одиниць

 

4.1 Відповідальність за збереження прокатної одиниці несе особа, що  користується послугами прокату.

4.2 В разі поломки, зіпсування інструменту або іншої матеріальної цінності, що знаходиться в прокаті, утримувач проводить ремонт інструменту або іншої прокатної одиниці за власний рахунок, зі складанням акту стану відремонтованої прокатної одиниці спеціально створеною комісією, до якої залучаються відповідні фахівці з числа викладачів та працівників Коледжу з обов’язковим залученням представників бухгалтерії Коледжу.

4.3 В разі втрати інструменту або іншої прокатної одиниці, приведення цієї одиниці в неробочій стан, часткового або повного псування,       винний виплачує на користь Коледжу 100% балансової вартості  прокатної одиниці в подвійному розмірі.

4.4 Додаткова сума в розмірі 100% балансової вартості прокатної одиниці використовується на розвиток матеріальної бази Коледжу.

bottom of page