1/34

Слідкуйте за всіма новинами коледжу на сторінці в Facebook

Комунальний заклад "Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім.І.Карабиця"  готує фахівців з фаховою передвищою освітою за освітньо-професійним ступенем «Фаховий молодший бакалавр», галузі знань 02 «Культура і мистецтво».

Спеціальності

024 "Хореографія" за освітньою програмою

  • "Народна хореографія".

025 «Музичне мистецтво» за освітніми програмами

  • «Фортепіано»;

  • «Оркестрові струнні інструменти»;

  • «Оркестрові духові та ударні інструменти»;

  • «Народні інструменти»;

  • «Естрадний спів»;

  • «Хорове диригування»;

  • «Теорія музики».

УВАГА!
НОВИНИ
10.08.2021

На сайті оприлюднено наказ про зарахування абітурієнтів 2021 року на основі повної загальної середньої освіти

Ознайомитись

29.07.2021

На сайті оприлюднено наказ про зарахування абітурієнтів 2021 року на основі базової загальної середньої освіти

Ознайомитись

23.07.2021

На сайті оприлюднено рейтинг та списки рекомендованих на зарахування до коледжу у 2021 році вступників на основі 9 класів ЗОШ

 

Ознайомитись

08.07.2021

На сайті оприлюднено рейтинговий список на отримання стипендіального забезпечення за підсумками ІІ півріччя 2020-2021 навчального року

Ознайомитись

03.07.2021

Нагадуємо, що з 06 липня розпочинаються творчі конкурси вступників на основі 11 класів загальноосвітніх шкіл!

Запрошуємо абітурієнтів на вступні іспити!

30.05.2021

На сайті оприлюднено розклад вступних іспитів до коледжу у 2021 році вступників на основі 9 та 11 класів ЗОШ

На основі 9-10 класів ЗОШ

На основі 11 класів ЗОШ

26.05.2021

На сайті оприлюднено:

перелік необхідних документів та Програмні вимоги вступних іспитів за спеціальністю 024 "Хореографія"

26.05.2021

Студенти коледжу взяли участь у обласній культурно-мистецькій акції, присвяченій святкуванню 30- річчя Незалежності України

17.05.2021

На сайті оприлюднені підсумки Обласного конкурсу "Бахмутська весна" учнів початкових мистецьких закладів освіти Донецької області в категорії "Вокал"

Ознайомитись

20.04.2021

На сайті оприлюднено Правила прийому до Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв на 2021 рік зі змінами.

Ознайомитись

10.07.2021

Нагадуємо, що з 14 липня розпочинаються творчі конкурси вступників на основі 9 класів загальноосвітніх шкіл!

Запрошуємо абітурієнтів на вступні іспити!

22.04.2021

На сайті оприлюднено підсумки ІІ туру Обласного конкурсу піаністів "Прокоф'євська весна" 2021 року 

Ознайомитись

Вітаємо зі вступом до коледжу абітурієнтів 2021 року :

Спеціальність 024 "Хореографія"

Освітня програма "Народна хореографія":

Варвара БІЛОБРОВА

Тетяна ЛОГВІН

Поліна ТКАЧЕНКО

Олена ЗОЗУЛЯ

Микита СЕМЕНОВ

Спеціальність 025 "Музичне мистецтво"

Освітня програма "Фортепіано":

Валеря ГАДЖИ

Анна ХАРЧУК

Діана ВЕРГУН

Любов ЮРКІНА

Тетяна КУРОЧКІНА

Маріанна БУГАЙ

Інна СМІРНОВА

Освітня програма "Оркестрові струнні інструменти":

Марія САМСОНОВА

Олександра КАДОЛІНА

Ліана СУСЛОВА

Ольга КУЦЕНКО

Софія ВЛАСЕНКО

Марія СЕРЕДЕНКО

Світлана ВІТКОВСЬКА

Антон ХОДЄЄВ

Освітня програма "Оркестрові духові та ударні інструменти":

Олег НАУМЕНКО

Аріна ТРУБІЦИНА

Наталя ТРУХАЧОВА

Сергій ШЕПЕЛЕНКО

Леонід РОЙКО

Анастасія МУШИНСЬКА

Аліна БОМКО

Микола ПОЗНЯК

Павло СМИРНОВ

Тимофій ШЕВЧЕНКО

Руслан ЗИМА

Алі ФРОЛОВ

Освітня програма "Народні інструменти":

Олег ПАРХОМЕНКО

Марія ІВКО

Микита КОЗІНСЬКИЙ

Ігор КОРОБКІН

Нікіта АРТЮХ

Даниїл НОСОВ

Освітня програма "Хорове диригування":

Микита (шифр за квотою 2)

Дарина ГРАХНО

Катерина ІВАНОВА

Аліна ЧАУС

Катерина БОГАЧОВА

Богдана БІЛОБРОВСЬКА

Діана РЕВА

Освітня програма "Естрадний спів":

Софія БОНДАРЕНКО

Дарина ФЕДОРЕНКО

Альона МАКСИМЕНКО

Дарина ДАНІЛОВА

Аліса СТЕЦЕНКО

Катерина КЛІМАНОВА

Освітня програма "Теорія музики":

Крістіна СТОЮШКО

Вікторія СКРИЛЬНИК

на основі 9 класів ЗОШ:

на основі 11 класів ЗОШ:

Спеціальність 024 "Хореографія"

Освітня програма "Народна хореографія":

Маргарита ФИЛИППОВА

Дар'я ЯСИНСЬКА

Ксенія ТОРГОВЕЦЬ

Вступник за квотою 2

Софія ГРИГОРЕНКО

Спеціальність 025 "Музичне мистецтво"

Освітня програма "Фортепіано":

Вступник за квотою 2

Освітня програма "Оркестрові духові та ударні інструменти":

Артур КАЗЬМЕНКО

Освітня програма "Народні інструменти":

Катерина ДОРОХОВА

Альона МАТЕШУК

Валерія СТЕПАНИЩЕВА

Освітня програма "Хорове диригування":

Валерія ІВАЩЕНКО

Освітня програма "Естрадний спів":

Софія ГРИПАСЬ

Єлизавета КОРЗЮК

Аріанна ТУРУШЕВА

Ельвіра ШИНКАРЕНКО

Ангеліна ШУКІНА

Освітня програма "Теорія музики":

Євгенія ДМИТРУК

Олена ХАБЕНКО